По трасі їдуть два автомобілі з однаковими швидкостями. Якщо перший автомобіль збільшить швидкість

руху на 10 км/год, а другий зменшить на 10 км/год, то перший автомобіль за 2 год подолає відстань, яку другий подолає за 3 год. Із якою швидкістю рухаються автомобілі?

Ответы на вопрос

Отвечает Колесниченко Денис.

Відповідь:

50 км/год

Пояснення:

Нехай швидкість кожного авомобіля - x км/год. Тоді швид. першого буде  x+10 км/год, а другого х-10 км/год. Шлях першого буде (x+10) * 2, а другого (x-10) * 3. Оскільки вони рівні, отримуємо рівняння:

(x-10) * 3 = (x+10) * 2
3x - 30 = 2x + 20

x = 50