Складіть та розв’яжіть систему рівнянь, запишіть відповідь) : Велосипедист їхав 2 год лісовою

дорогою і 1 год по шосе, подолавши 40 км. Його швидкість на шосе була на 4 км/год більша, ніж лісом. Із якою швидкістю велосипедист рухався по шосе і з якою – лісом?

Ответы на вопрос

Отвечает Олейникова Марго.

Ответ:

12 км/час в лесу

16 км/час по шоссе

Объяснение:

2x + 1*(x+4) = 40

3x + 4 = 40

3x = 36

x = 12 км/час в лесу

12 + 4 = 16 км/час по шоссе