Арифметична прогресія ( х n ) задана формулою n - го члена х n = - 4 n - 2 . Знайдіть суму двадцяти

перших членів арифметичної прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Лоренц Мария.

Ответ:

-880

Объяснение:

x_n=-4n-2

x_1=-4*1-2=-6

x_{20}=-4*20-2=-82

S_n=\frac{x_1+x_n}{2}*n

S_{20}=\frac{-6+(-82)}{2}*20=-880