Сума двох чисел дорівнює 1, причому одне з них на 5 більше від другого. Нехай більше число

дорівнює х, а менше у

Ответы на вопрос

Отвечает Дианова Алина.

Ответ:

Объяснение:

х - большее число

у - меньшее число

х+у = 1

х-у = 5

х = 5+у - из второго уравнения

5+у+у = 1

2у = 1-5

у = -4:2

у = -2 - меньшее число

х = 5 + (-2) = 3 - большее число