Сума двох чисел 25, одне з них на 3 більше від іншого. Знайти ці числа. Нехай менше з чисел х, а

більше - у. Яка система рівнянь відповідає умові задачі?1)x+y=25;. х-у=32)х+у=25 у-х=33)х+у=3. х-у=254)х+у=3 у-х=25​

Ответы на вопрос

Отвечает Самойлов Влад.

Нехай менше з чисел х, а більше - у.

\left \{ {{x+y=25} \atop {y-x=3}} \right.

x=11;   y=14

Вiдпоiдь:    2)\left \{ {{x+y=25} \atop {y-x=3}} \right.