Знайдіть корені біквадратного рівняння ; х4 + 5х2 – 36 = 0.


Ответы на вопрос

Отвечает Борец Макс.

Ответ:

Х=2

Объяснение:

х²=t    t²+5t-36=0   t1=-9   t2=4 х²=t=-9 це не можливо, тоді х²=t=4  х=2

   підставимо і перевіримо: 16+20-36=0  

Отвечает Лещишин Иван.

Ответ:

4 и -9

Объяснение:

х4 + 5х2 – 36 = 0

¿D=¿25+144=¿169=13

X1=-5+13/2=4;X2=-5-13/2=-9