4х²-19х+12=0знайти дискріменант і визначити кількість коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Емшанова Алёна.

Ответ:

D=b^{2}-4ac= 361-192=169

x1= 3/4; x2=4

Объяснение:

Отвечает Березенцева Кристина.

Ответ:

D=-b*4ac

D=361*4*4*12=69312

X1=-b-корінь з дискримінанту/2а

х2=-b+корінь з дискримінанту/2а

Тоді

х1=-19-800/8=-102,37

х2=-19+800/8=97,625

Объяснение: