СРОЧНО ПОМОГИТЕ! В ящику 4 білих , 5 червоних і кілька синіх кульок .Знайти загальну кількість

кульок ,якщо ймовірність вийняти навмання синю кульку дорівнює 0,25?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пайнс Артём.

Ответ:

загальна кылькість кульок 12

Объяснение:

оскільки ймовірність 0,25, знаходимо кількість синіх кульок за рівнянням

x/9+x=0.25

x=0.25x+2.25

0.75x=2.25

x=2.25/0.75

x=3(синіх кульки)

загальна кількість = 3+5+4=12