У ящику лежать чотири білі,п‘ять червоних і кілька синіх кульок.Знайдіть загальну кількість кульок

у ящикуякщо ймовірність витяги навмання синю кульку дорівнює 0,25

Ответы на вопрос

Отвечает Филимоненко Виолетта.

Відповідь: 12 кульок

Пояснення: P(A)=0.25

Нехай х-кількість синіх кульок. Тоді загальна кількість кульок

n=4+5+x. m=х

P(A)=m/n. Cкладемо рівняння 0,25= х/(4+5+х);

0,25(9+x)=x;

1/4(9+x)=x;  (домножимо на 4 обидві сторони рівняння) /*4

9+х=4х;

4x-x=9;

3x=9;

x=3- синіх кульок.

S= 4+5+3=12( кульок)