Функцію задано формулою y = -2x + 7. Знайдіть: 1) Значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 6; 2) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює -9.

Ответы на вопрос

Отвечает Ажиев Анзор.

Объяснение:

y = -2x + 7

1) якщо х=6,  у=-2*6+7=-5

2) якщо у=-9, то -9=-2х+7;  2х=16;  х=8.