Построй график функции y=(x−1)2−2.


Ответы на вопрос

Отвечает Popadin Evgen.

Ответ:

нехай х=0, то у=(0-1)2-2; у=0

координати: (0;0)

нехай х=4, то у=(4-1)2-2; у=4

координати: (4;4)

графік, на жаль, я не знаю як будувати на клавіатурі, але поставивши точки (4;4) і (0;0), ти зможеш його легко побудувати, просто з'єднай ці дві точки.