Один із коренів рівняння x²–4x–12=0 дорівнює 6.Знайдіть другий корінь.​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Валерия.

D= (-4)^2 - 4х(-12) = 16+48=64

х1= (4+8) /2= 6

х2= (4-8) /2 =-2