Знайдіть корінь рівняння 2x(2x-2)-(4x-1)(4x+1)=-7


Ответы на вопрос

Отвечает Гарьковец Мирослав.

Ответ:

Объяснение:

4x²-4x-16x²+1+7=0

-12x²-4x+8=0

3x²+x-2=0

D= 1+24= 25

x1= (-1-5)/6= -1

x2= (-1+5)/6= 2/3