Пжжжжж срочно дам 50б Тягарець масою 1,2 кг учень рівномірно перемістив уздовж похилої площини

довжиною 80 см, прикладаючи силу 5,4 Н. Висота похилої площини дорівнює 20 см. Який ККД установки?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдусалимов Юсуф.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 1,2 кг

S = 80 см = 0,80 м

F = 5,4 Н

h = 20 см = 0,20 м

_________________

КПД - ?

1)

Полезная работа:

Aполезная = m·g·h = 1,2·10·0,20 = 2,4 Дж

2)

Совершенная работа:

Aсовершенная = F·S = 5,4·0,80 = 4,32 Н

3)

КПД = 2,4/4,32 ≈ 0,56      или  56%.