Скільки п’ятицифрових чисел можна скласти із цифр 0, 1, 2, 3, 4 без повторень цифр у числі? У полі

"Відповідь" впишіть загальну кількість усіх можливих чисел без пробілів та крапок.​

Ответы на вопрос

Отвечает Купяк Маша.

Ответ:

P5 - P4 = 5! - 4! = 4!(5-1) = 1×2×3×4×4 = 96