Скільки різних п'ятицифрових чисел можна скласти з цифр 0,1,4,5,8, якщо в кожному числі цифри не

повторюються?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирук Аня.

Объяснение:

Якщо я не помиляюсь

P5-P4=(1×4×5×8×5)-(1×4×5×8)=800-160=640способів