Знайдіть S20 – суму перших 20 членів арифметичної прогресії, якщо a1 = –1, a20 = 11,5. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Стриженюк Саша.

Ответ: 105.

Объяснение:

a1 = –1, a20 = 11,5.   ​Знайдіть S20.

S20=n*(a1+a20)/2 = 20(-1 + 11,5)/2 = 20*10.5/2 = 10*10,5=105.