Обчисліть імпульс автомобіля масою 1т, що рухається зі швидкістю 10м/с.


Ответы на вопрос

Отвечает Лазутина Екатерина.

Ответ:

P= 10^4

Объяснение:

P= mv => 1000*10 =10^4