1 За якою формулою можна обчислити потенціальну енергію стиснутої пружини? . ( 1 бал) А:E=mgh;

Б:E=(mv^2)/2; В:E=(kx^2)/2 2. В яких одиницях СІ вимірюється імпульс тіла? ( 1 бал) А: Дж; Б: (кг∙м)/с; В: Н·с. 3. На якій висоті перебуває гиря масою 5 кг , якщо вона має потенціальну енергію 0,2 кДж? ( 2 бали) 4. Тіло кинули вертикально вгору зі швидкістю 25 м/с. На якій висоті потенціальна енергія тіла дорівнює його кінетичній енергії? ( 3 бали). 5. Тіло масою 14 кг рухається згідно рівняння x=3+2t+2t^2. Визначити імпульс тіла через 3 с після початку руху. ( 2 бали) 6. Візок масою 80 кг рухається зі швидкістю 1,5 м/с. Спортсмен масою 60 кг біжить назустріч візкові зі швидкістю 5 м/с. Визначити швидкість візка після того, як спортсмен застрибнув на нього.

Ответы на вопрос

Отвечает Силуянов Илья.

Ответ:

1) В) E=(kx^2)/2

2)Б) (кг∙м)/с

3)En=mgh

h=En/m*g

h=0,2*10^3/5*10=4 м

4)Ек=Еп

m*v^2/2=m*g*h

h=v^2/2g

h=(25)^2/2*10=31,25 м

5)х=3+2t+2t^2

v=2+4t

v=2+4*3=14 м/с

р=m*v

p=14*14=196 кг*м/с