ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!! Тіло рухається прямолінійно за законом s(t)=t^2+t+4 де s- відстань у

метрах, t- час у секундах. Знайдіть прискорення тіла

Ответы на вопрос

Отвечает Котова Елизавета.

Ответ:

v = 2t +4t + 1

Объяснение:

v = s(t)' = (t^2+t+4)' = 2t +4t +1 - прискорення тіла.