2 балла У рівних трикутниках МКР таECO, EO = 6 см, СО = 5 см,периметр трикутника ECOдорівнює 14

см. Знайтисторону МК трикутника МКР.​

Ответы на вопрос

Отвечает Устинова Варвара.

Ответ:

МК = ЕС    = 3 см

Объяснение:

Взагалі не бачу проблеми.

ПЕРИМЕТР трикутника = 14 см

У нас є три сторони:    ЕО = 6 см,  СО = 5 см, ЕС - ?

ЕС = периметр мінус дві остальні сторони:

14 - (6+5) = 14 -11 = 3 см

Тобто ЕС = 3 см

___________________

У нас сказано, що трикутники ОДНАКОВІ

МК = ЕС    = 3 см

КР = СО    =  5 см

МР = ЕО    =  6 см

____________