Чи є розв’язком рівняння 3 х + y = 13 пара чисел: 1)(5;–2)   

2) (3;–4)

Ответы на вопрос

Отвечает Рыжановская Ия.

Відповідь:

1) (5; -2) є розв'язком рівняння

2) (3; -4) не є розв'язком рівняння

Пояснення:

пара чисел буде тоді розв'язком, коли при підставлянні х та у  виконується рівність:

1) 3*5+(-2)=13; 15-12=13 ; 13=13

2)3*3+(-4)=13; 9-4=13 ; 5≠13