Розв'яжіть рівняння x³+3x²-10x=0, розклавши ліву частину на множники.​


Ответы на вопрос

Отвечает Абельдинов Данияр.

x^3+3x^2-10x=0;\\\\x(x^2+3x-10)=0\\\\x(x-2)(x+5)=0\\\\x_1=0, x_2=2, x_3=-5

ОТВЕТ: -5; 0; 2.