Обчисліть значення виразу ((0.3)3)4÷(0.3)9​


Ответы на вопрос

Отвечает Василенко Максим.

Ответ:  0.027

Объяснение:  ((0.3)^3)^4÷(0.3)^9=(0.3)^12÷(0.3)^9=(0.3)^3=0.027

(х^х = число в степені ...)