СРОЧНО!!! Допоможіть будь-ласка. Обчисліть: 1) ^5√27∙64, 2) (^4√162)/(^4√2), 3) √2 sin⁡(-45˚), 4)

cos п + tg п/4

Ответы на вопрос

Отвечает Кишканов Арсений.

1)\sqrt[3]{27*64}=\sqrt[3]{3^{3}*4^{3}}=3*4=12\\\\2)\frac{\sqrt[4]{162} }{\sqrt[4]{2} }=\sqrt[4]{\frac{162}{2}}=\sqrt[4]{81}=\sqrt[4]{3^{4}}=3\\\\3)\sqrt{2}Sin(-45^{0})=-\sqrt{2}Sin45^{0}=-\sqrt{2}*\frac{1}{\sqrt{2}}=-1\\\\4)Cos\pi+tg\frac{\pi }{4}=-1+1=0