Квадратне рівняння x2+Vx+N=0 має такі корені: −11 та 4 Чому дорівнюють

коефіцієнти V та N?  

Ответы на вопрос

Отвечает Сеничев Влад.

Ответ:  7  и  -44

Объяснение:

по теор Виета  x1+x2=-V,   -11+4=-V,  -7=-V,  V=7,

 x1*x2=N,  -11*4=N,  N=-44