сроооооооооооооооооооооочно !одна зі сторона прямокутника на 2 см більша за другу знайдіть сторони

прямокутника , якщо його площа дорівнюює 48см

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельцов Никита.

Ответ:

2х + 2(х + 2) = 44

2х + 2х + 4 = 44

4х = 44 - 4

4х = 40

х = 40 : 4 = 10

а = х, а = 10 см

b = 2х, b = 2 • 10 = 20 см

S = а • b = 10 • 20 = 200 см2.

Відповідь: 200 см2.

Объяснение:

Замість 44 постав 48 і все