34 БАЛИ !Розвяжіть задачу позначивши через x сторону квадратаДовжина прямокутника вдвічі більша

за сторону квадрата, а ширина на 7 см менша від сторони квадрата. Знайдіть сторону квадрата, якщо його площа на 40 см більша, ніж площа прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Сысойкин Евгений.

Ответ:

10

Объяснение:

х- сторона квадрата=> Sкв=х²

2х - длинна прямоугольника;

(х-7) - ширина прямоугольника,

Sпр=(х-7)*2х

Отсюда: (х-7)*2х+40=х²

2х²-14х+40-х²=0

х²-14х+40=0

D=196-4*40=36=> √D=6

X1=(14+6)/2=10;. X2=(14-6)/2=4 не может быть, так как сторона прямоугольника 4-7=-3 отрицательное число

х=10