Дмитро кожного дня читає х сторінок книжки. Знайдіть х, якщо за (х+3) днi хлопчик прочитав 154

сторінки.

Ответы на вопрос

Отвечает Федотова Илона.

Ответ:

Маємо рівняння — х + 3 = 154, х = 154 - 3, х = 151

Объяснение:

Сподіваюсь, усе правильно і зрозуміло