4)Учень прочитав книжку за 7 днів. Першого дня прочитав 29 сторінок,а кожного наступного на 5

сторінок менше. Скільки сторінок прочитав учень останнього уроку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ракович Иван.

Ответ:

4 ст

Объяснение:

29-5=24

24-5=19

19-5=14

14-5=9

9-5=4