У книжці 400 сторінок,першого дня учень прочитав 0,2 від обсягу книжки, а другого 3/16

решти.установіть відповідальність між запитаннями (1-3) та правильною відповіддю (а-д) запитання: 1 скільки сторінок прочитав учень першого дня?2 скільки сторінок прочитав учень другого дня?3 скільки сторінок залишилося прочитати учневі? відповіді а 60б 80в 120г 140 д 260 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сундеткали Бека.

Ответ:

1. б)80

2. а)60

3. д)260

1. 400×0.2=80

2. 320×3/16=60

3. 400-(60+80)=260

Отвечает Сахарова Мария.

Ответ:

1) б 2) а  3) д

Объяснение: