Сума двох чисел дорівнює 7.3 Знайдіть ці числа якщо перше чесло більше від другого на 2.1​


Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Ярослав.

Ответ:

2.6, 4.7

Объяснение:

Первое число - x

Второе - x+2.1

x+x+2.1 = 7.3

2x = 5.2

x = 2.6

x+2.1 = 2.6+2.1 = 4.7