Складіть рівняння дотичної до графіка функції-3 у точці з абсцисою .


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Настя.

Объяснение:

f(x) =  {x}^{2}  - 12 {x}^{2}  + 8x - 3 \\ f(x)' = 2x - 24x + 8 \\ f(x0) = 1 - 12 + 8 - 3 =  - 6 \\ f(x0)' = 2 - 48 +8  =  - 38 \\ y =  - 6 + ( - 38) \times (x - 1) =  - 6 + ( - 38x )+ 38 = 32 - 38x