Розв'яжіть рівняння (5x-92)+11=229


Ответы на вопрос

Отвечает Балашова Женя.

Ответ:

x=62

Объяснение:

(5x-92)+11=229\\5x-92+11=229\\5x-81=229\\5x=229+81\\5x=310\\x=62