Знайдіть суму і добуток цих коренів3x² - 4x + 1 = 0;​


Ответы на вопрос

Отвечает Хромышкин Ярослав.
3x^2 - 4x + 1 = 0
D = (- 4)^2 - 4 • 3 • 1 = 16 - 12 = 4 = 2^2
x1 = (4 + 2)/(2 • 3) = 6/6 = 1
x2 = (4 - 2)/(2 • 3) = 2/6 = 1/3
x1 + x2 = 1 + 1/3 = 1 1/3
Ответ: 1 1/3.