Периметр прямокутника дорівнює 84 см. Знайдіть довжини його сторін, якщо одна з них на 10% довша

від другої. ПОМОГИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Найдёнышев Женя.

Ответ:

20 см, 22 см

Объяснение:

Нехай а  - х см, тоді в=1,1х см. Периметр прямокутника дорівнює 84 см.

Р=2(а+в)

84=2(х+1,1х)

84:2=2,1х

42=2,1х

х=42:2,1

х= 20 см   - сторона а,

в=1,1*20=22 см