Знайти на осі обдинат точку рівновіддалену від точок A(2;1) B(-1;3) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Dmitryuk Ira.

Ответ:

С (0; 1.25)

Объяснение:

Нехай т.С (0;у) - шукана

АС = \sqrt{(0-2)^2+(y-1)^2} =\sqrt{4+(y-1)^2}

BC=\sqrt{(0+1)^2+(y-3)^2} =\sqrt{1+(y-3)^2}

AC=BC

4+y^2-2y+1=1+y^2-6y+9\\4y=5\\y=1.25

С (0; 1.25)