На осі абсцис знайдіть точку,рівновіддалену від точок А(2;3) і В(1;4)


Ответы на вопрос

Отвечает Мурашкин Влад.
Дано
А(2,3)
В(1,4)
Найти
Е(х,0)-?
Решение
Е принадлежит ОХ
АЕ=ЕВ
АЕ=√(2-х)²+(3-0)²=√(2-х)²+9
ЕВ=√(х-1)²+(4-0)²=√(х-1)²+16
так как АЕ=ЕВ,то
√(2-х)²+9=√(х-1)²+16
(2-х)²+9=(х-1)²+16
4-4х+х²+9=х²-2х+1+16
х²-4х+13=х²-2х+17
-4х+13=-2х+17
-4х+2х=17-13
-2х=4
х=4\(-2)
х=-2
Ответ ------Е (-2,0)