У магазині борошно продають у малій та великій упаковках. Загальна маса малої та великої упаковок

борошна дорівнює 7 кг, а 2 малі й 3 великі упаковки мають загальну масу 19 кг. Яка маса малої упаковки борошна і яка великої?​

Ответы на вопрос

Отвечает Половникова Анастасия.

Нехай маса маленької упаковки х кг

великої упаковки у кг

тоді складемо систему рівнянь:

{х+у=7

{2х+3у=19

С першої системи виводимо значення х=7-у і підставляємо його у другу систему:

2(7-у) + 3у = 19

14 - 2у + 3у = 19

у = 5 (кг) - маса великої упаковки;

х = 7-5=2 (кг) - маса маленької упаковки.

Відповідь: маса маленької упаковки 2 кг, а великої 5 кг.