У двох мішках було по 60 кг борошна. Борошно з одного мішка розфасували в малі упаковки, а з іншого

- у велики. Кожна мала упаковка містить борошна на 2 кг менше, ніж кожна велика, тому малих упаковок знадобилося на 8 більше, ніж великих. Скільки кілограмів борошна містить мала упаковка?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

Пусть малая упаковка муки содержит х кг.      ⇒

Большая упаковка муки содержит (х+2) кг.

\frac{60}{x} -\frac{60}{x+2}=8\\ 60*(x+2)-60*x=8*x*(x+2)\\60x+120-60x=8x^2+16x\\8x^2+16x-120=0\ |:8\\x^2+2x-15=0\\D=64\ \ \ \ \sqrt{D}=8\\ x_1=-5\notin\ \ \ \ x_2=3\in.

Ответ: малая упаковка муки содержит 3 килограмма.