Розкласти на множники 15-х²


Ответы на вопрос

Отвечает Краус Анастасия.

Ответ:

(\sqrt{15}-x)(\sqrt{15} +x)

Объяснение:

Отвечает Золотарев Михаил.

Розкласти многочлен на множники — це значить уявити многочлен у вигляді добутку двох або кількох множників.

Вираз 15 - x^{2} можна представити у вигляді \left(\sqrt{15} \right)^{2} - x^{2}

Застосуємо формулу різниці квадратів a^{2} - b^{2} = (a-b)(a+b) для цього виразу:

15 - x^{2} = \left(\sqrt{15} \right)^{2} - x^{2} = \left(\sqrt{15} - x \right)\left(\sqrt{15} + x \right)

Відповідь: \left(\sqrt{15} - x \right)\left(\sqrt{15} + x \right)