Коренем яких з даних рівнянь є числа -3 і 2?: а)x^2-x-6=0 б)x^2+x-6=0 в)x^2-6x+1=0 г)x^2+5x-6=0


Ответы на вопрос

Отвечает Айтуган Касымхан.

Відповідь: б) х²+х-6=0

Пояснення:

Тут для рішення застосовується теорема Вієта:

Для рівняння виду  x2+px+q=0

x1+x2= −p,  x1x2=q

-3+2=-1.   р=1

-3*2=-6

Значить наше рівняння має вигляд х²+1х-6=0

Отвечает Матвеева Екатерина.

б)x^2+x-6=0

По Виету сумма равна -1, а произведение -6, -3+2=-1;-3*2=-6