У коло джерела струму який дає напругу 6В ввімкнули відрізок нікельнового дроту довжиною 25см і

перерізом 0,1мм^. Яка сила струму встановилася у колі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маснюк Мира.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

ρ = 0,4 Ом·мм²/м - удельное электрическое сопротивление никелина

U = 6 B

L = 25 см = 0,25 м

S = 0,1 мм²

_______________

I - ?

1)

Сопротивление проводника:

R = ρ·L / S = 0,4·0,25 / 0,1 = 1 Ом

2)

Сила тока:

I = U / R = 6 / 1 = 6 A