Скільки часу потрібно для нікелювання металевого виробу з площею поверхні 120 см2 якщо товщина

покриття має становити 0,03мм. Сила струму під час електролізу дорівнює 0,5А​

Ответы на вопрос

Отвечает Мнацаканян Артём.

Ответ:

t = 21 360 c

Объяснение:

Дано:

k (\rm Ni^{2+}) = 0,3 \cdot 10^{-6} кг/Кл

\rho =  8900 кг/м³

S = 0,012 м²

d = 3 \cdot 10^{-5} м

I = 0,5 А

Знайти:

t \ - \ ?

------------------------------------------

Розв'язання:

\rho = \dfrac{m}{V} \Longrightarrow \boxed{ m = \rho V}

Так як ми покриваємо дуже тонким шаром нікелю, то можна вважати, що V = Sd

m = \rho V = \rho dS

m = kIt \Longrightarrow t = \dfrac{m}{kI} =   \dfrac{ \rho dS}{kI}

t = (8900 кг/м³ * 3 \cdot 10^{-5} м * 0,012 м²) / (0,3 \cdot 10^{-6} кг/Кл * 0,5 А) = 21 360 c

Відповідь: t = 21 360 c.