Помогите прошу! С ОБЪЯСНЕНИЕМ, УСЛОВИЕМ ! Скільки часу потрібно для хромування металевого виробу

площею поверхні 150 см2, якщо товщина покриття повинна бути 0,05 мм? Сила струму під час електролізу дорівнює 1 А.

Ответы на вопрос

Отвечает Шафигулин Давид.

Дано: S=150 см²; h=0,05 мм=0,005 см; I=1 А; (ро)=7,19 г/см³;  

k(xp)=0,18 мг/Кл; t - ?  

-------------------------  

m=k*I*t;   t=m/(k*I)  

m=(po)*V=(po)*S*h  

t=(po)*S*h/(k*I)  

------------  

t=7,19 г/см³*150 см²*0,005 см / (0,18 мг/Кл * 1 А)=  

7190 мг*150*0,005 / (0,18 мг/Кл*1 Кл/с)=29 958 с=29 958/3 600 ч=  

8,32 ч  -  это ответ.