Помогите решить 2 задачи(Укр): 1.Коло складаєтсья з двох послідовно з'єднаних провідників, опір

яких 4 і 6 Ом. Сили струму в колі 0,3 А. Знайдіть напругу на кожному з провідників і загальну напругу. 2.Електричне коло складається з джерела струму - батареї акумуляторів, яка створює в колі напругу 6 В, лампочки від кишенького ліхтарика опором 13,5 Ом, двох спіралей опром 3 і 2 Ом, вимикача і з'єднувальних проводів. Усі деталі кола з'єднані послідовно. Накресліть схему кола. Визначте силу струму в колі і напругу на кінцях кожного із споживачів струму.

Ответы на вопрос

Отвечает Макеева Ника.

1)U1=4Ом*0,3А=1,2В U2=6*0,3=1,8В, бо I=I1=I2 U=U1+U2 U=1,2+1,8=3В 2)R=13,5+3+2=18,5Ом I=U/R I=6/18,5=0,3А U1=0,3*13,5=4,05В U2=0,3*3=0,9В U3=0,3*2=0,6В