Умоляю вас, решите это, даю все свои жалкие 40 баллов 3. Відмітьте умови існування електричного

струму.а) Нагрівання середовища б) Наявність електричного поляв) Наявність вільних заряджених частинок г) Наявність світлового випромінювання4. Речовини, які добре проводять електричний струм, називають:а) метали б) провідникив) напівпровідники г) діелектрики5. Пристрої, які перетворюють різні види енергії в електричну, називають:а) джерела електричного струму б) електричні двигунив) акумулятори г) споживачі струму6. Як називаються полюси джерела струму?а) Лівий і правий б) Позитивний і негативнийв) Червоний і синій г) Північний і південний7. Електричне коло - це...а) з'єднувальні елементи - провідники б) споживачі електричної енергіїв) джерела електричного струму г) замикальні (розмикальні) пристроїд) усі названі елементи8. Яка сила струму в електричному колі, якщо через поперечний переріз провідника за 40 мс проходитьзаряд 0,02 Кл? (для отримання додаткового 1 балу за задачу, записати її повний розв'язок на окремомуаркуші і відправити учителю)а) 0,5 мА б) 0,8 Ав) 0,8 мА г) 0,5 А9. Напругу вимірюють ...а) Амперметром б) Гальванічним елементомв) Вольтметром г) Електрометром10. Одиниця електричного опору в СІ та позначення:а) Ом, U б) В, Rв) A, U г) Ом, R11. Опір електричного приладу становить 1200 Ом. На прилад подається напруга 60В. Якої сили струмпроходить через прилад? (для отримання додаткового 1 балу за задачу, записати її повний розв'язок наокремому аркуші і відправити учителю)а) 0,05 А б) 20 Ав) 0,5 А г) 2 А12. Визначте опір алюмінієвого дроту, натягнутого між двома стовпами, якщо площа його поперечногоперерізу 10 мм2, а відстань між стовпами 50 м. Питомий опір алюмінію 0,028 Ом·мм2/м. (дляотримання додаткового 1 балу за задачу, записати її повний розв'язок на окремому аркуші і відправитиучителю)а) 0,14 Ом б) 0,014 Омв) 14 Ом г) 10 Оид) 5 Ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Зобов-Оконджо Яков.

3) б,в

4) б

5) а

6) б

7) д

8)  

t = 40 мс = 0,04 с

q = 0,02 кл

I - ?

Решение:

1) I = q/t = 0,02 кл / 0,04 с = 0,5 А

Ответ: г

9) в

10) г

11)

R = 1200 Ом

U = 60 В

I - ?

Решение:

1) I = U/R = 60 В / 1200 Ом = 0,05 А

Ответ: а

12)

S = 10 мм²

p = 0,028 \frac{Om * mm2}{m}

l = 50 м

R - ?

Решение

1) R = p * l / S = 0,028 \frac{Om * mm2}{m}   * 50 м / 10 мм² = 0,14 Ом

Ответ: а