Знайдіть корені рівняння x²-2x-3=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Алисейко Полина.

\displaystyle x^2-2x-3=0\;\;\;\;\; \boxed{a=1\;\;\;\;b=-2\;\;\;\;c=-3}\\\\D=(-2)^2-4*1*(-3)=4+12=\sqrt{16} =4^2\\\\x_1=\frac{-(-2)-\sqrt{16} }{2*1}= \frac{2-4}{2} =\frac{-2}{2} =-1\\\\x_2=\frac{-(-2)+\sqrt{16} }{2*1}= \frac{2+4}{2} =\frac{6}{2} =3\\\\\\ \boxed{x_1=-1\;\;\;\;\;x_2=3}