швидкість велосипедиста на 6 км /год більша від швидкості пішохода велосипедист за 1 год проїджає

такий самих шлях який проходить пішохід за 3 год яка швидкість пішохода​

Ответы на вопрос

Отвечает Арыкпанов Алимжан.

Ответ:

3 км /год

Объяснение:

Нехай швидкість пішохода х км /год, тоді швидкість велосипедиста (х+6) км /год. За умовою задачі складаємо рівняння:

3x=1*(x+6)  

(3х шлях який проходить пішохід за 3 год , 1*(x+6) - велосипедист за 1 год проїджає такий шлях)

3x=x+6

3x-x=6

2x=6

x=6:2

x=3