швидкість руху пішохода на 10км/год менша від швидкості велосепедиста. Деяку відстань пішохід

продолав за 6 годин, а велосепедист за 2 години. Знайдіть швидкість руху пішохода.​

Ответы на вопрос

Отвечает Поликарпов Вадим.

Ответ:

5 км/ч

Объяснение:

x - скорость пешехода, км/ч.

6x=2(x+10)          |2

3x=x+10

3x-x=10

x=10/2=5 км/ч